İslam Aleminin Selameti İçin

 Allah-ü Teâla yüce kitabında buyuruyor: Duanız olmasa ne kıymetiniz var? (Furkan, 77)

 

* Aleyhisselat-ü Vessalam buyurdular: Dua müminin silahıdır. 

 

Dualarımız bizi kıymetli kılan en büyük silahımızdır. Ibret Net olarak bütün İslam aleminin kurtuluşu için sizleri en büyük silahımızı kullanmaya davet ediyoruz. 

 

Şimdi yapmakta olduğunuz tüm işleri bir kenara bırakınız. Gözlerinizi kapayınız ve Kâbe’nin karşısında olduğunuz hayal ediniz. O kutsal mekanda ellerinizi sonuna kadar açınız ve yürekten aşağıdaki duayı okuyunuz:

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

İslam Aleminin Selameti İçin

 

Ey Alemlerin Rabbi olan Allah´ım! Mücrim ama yüreği senin sevginle dolu bir kulun olarak affını niyaz ediyorum. Biliyorum ki sen Tevvab´sın ve tövbe için kapına gelenleri geri çevirmezsin. Beni de huzuruna kabul et ve affet Rabbim. Estağfirullah el-Azim. Estağfirullah el-Kerim. Estağfirullah er-Rahim. Efendimiz Muhammed aleyhisselatü vesselama alıp verdiğimiz nefesler ve okyanusların damlacıkları adedince salât ve selam olsun. 

 

Ey Rahmeti bol Kudreti sonsuz olan Sultan! Bütün dünyada maddi ve manevi sıkıntı içerisinde bulunan Müslüman kardeşlerimize yardım ihsan eyle. Cihat eden kardeşlerimize cihatlarında muvaffakiyet ihsan eyle. Senin dininin yaymak gayesiyle gece gündüz çalışan kardeşlerimizi de muzaffer eyle Ya Rabbi!

 

İlahi Ya Rabbi! Müslüman devletler üzerinde kötü emelleri olan devletlerin oyunlarını bertaraf eyle. İslamiyet’in yeniden tüm dünyada hakim olmasını en kısa zamanda nasip eyle.  Kuran-ı Kerimi bütün insanlığa rehber ve önder kıl. Kararan ruhları Kur’an’ın nuruyla aydınlat Ya Rabbi! Aydınlat Ya Rabbi! Aydınlat Ya Rabbi!

 

(Amin! Amin! Amin!)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !